Amazon sprzedaje monety!

Ponad 10,000 rzadkich amerykańskich monet od 75 znanych i sprawdzonych sprzedawców jest dostępnych w największym internetowym sklepie. Poki co Amazon oferuje sprzedaż tylko amerykańskich monet, ale być może z czasem znajdą się tam i inne cenne kolekcjonerskie przedmioty.

Amazon's Collectible Coins Store

Tak wygląda strona  Amazona, gdzie można nabyć amerykańskie monety.

Jak powiedział Stave Johnson dyrektor sprzedaży Amazonu "Kolekcjonerzy rzadkich monet są wielkimi pasjonatami swojego hobby ponieważ zbieranie numizmatów daje wgląd w przeszłość dawnych miast i krajów pokazując zarówno ich rozwój jak i upadek"

Co ciekawe, to na wniosek klientów Amazon stworzył sklep dla kolekcjonerów. Biorąc pod uwagę, że amerykański rynek numizmatyczny jest największym na świecie taki krok ma duże szanse na sukces. Szczególnie, że od początku postawiono na współpracę z najbardziej znanymi i doświadczonymi domami aukcyjnym i dilerami monet takimi jak:  Stack’s Bowers, Kagin’s, David Lawrence Rare Coins oraz Liberty Coin.

Przedstawiciel firmy Kagin’s Inc. cieszy się, że dzięki Amazonowi miliony ludzi będzie miało możliwość łatwego zapoznania się ze wspaniałym światem numizmatyki w jednym miejscu. A dobór i ilość unikalnych przedmiotów jest godna polecenia.

Początkujący kolekcjonerzy oraz ci mniej zasobni w środki finansowe również znajdą sporo ciekawych propozycji dla siebie.

Kolekcjonerski dział Amazona znajduje się pod linkiem: www.amazon.com/collectiblecoins